Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri hizmete girdi…

Fatsa Belediyesi tarafından yapılan ve hizmete sunulan Sosyal Tesisler sadece ilçenin değil, tüm Karadeniz Bölgesi’nin gözbebeği niteliğinde


Sosyal Tesis içerisinde açık otopark, girişte süs havuzu, danışma yine aynı katta çocuklar için öğretmenler eşliğinde çocuk oyun salonlarında eğitici kurslar verilmektedir.

Çocuk oyun alanının hemen bitişiğinde yetişkinler için oyun salonu bulunmakta. Bu oyun salonunda satranç, masa tenisi, bilardo, langırt futbol oyunu ve mini restaurant bulunmaktadır.

İkinci katta ise Karadeniz’in eşsiz mutfağının değişik örnekleri yemek ve içecekler ile büyük küçük herkesin hizmetine sunulmaktadır. Restorantın hemen yanında kafeterya bulunmakta olup açık kafeterya özellikle yaz aylarında tercih edilen alan olarak görülmektedir.

Sosyal Tesis içerisinde bay ve bayanlar için ayrı ayrı SPA merkezleri bulunmaktadır. Tesiste yalnızca yarı olimpik yüzme havuzu belirli gün ve saatlerde bay ve bayanların kullanımına açılmaktadır. SPA merkezlerinde fitness, duşlar, şok duşlar, hamam, buhar hamamı, sauna ve masaj odaları bulunmaktadır.

Vatandaşlarım gönüllerince yarı olimpik yüzme havuzunda sporlarını yapmakta ve günün yorgunluğunu burada atmaktadırlar.


Engelli vatandaşlarımızı de unutmayan Fatsa Belediyesi, Türkiye’de ender bulunan engelli asansörünü havuzunda bulundurarak hizmete sunulmuştur. Yine havuzun yanına dev ekran TV konularak çocuk oyun salonunda oynayan çocukların aileleri tarafından izlenmeleri de sağlanmaktadır.

Tesis ile ilgili düşünce ve taleplerin paylaşıldığı anı defteri de vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

????????????????????????????????????

Diğer Haberler

Leave a Comment