Üniversitelere amatör spor haftasında profesyonel etkinlik

Düzce Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Düzce Üniversitesi ile birlikte özel bir spor projesine imza attı. Amatör Spor Haftası dolayısıyla organize edilen ve 3 gün süren sportif etkinliklerinde öğrenciler, Düzce Üniversitesi kampus alanında düzenlenen birbirinden farklı spor etkinlikleriyle eğlenceli ve keyifli zaman geçirdi.

Düzce Belediyesi, ‘Spor Şehri Düzce’ başlığı altında hem amatör hem profesyonel manada spora ve sporcuya yatırım yapmaya, hayata geçirdiği etkinliklerle şehrin bir bütün halinde sporla buluşmasını sağlamaya devam ediyor.
Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Amatör Spor Haftası dolayısıyla Düzce Üniversitesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte Düzce Üniversitesi’nde düzenlenen ve 3 gün sürecek sportif etkinlikleri öğrencilerle buluşturdu.

Birbirinden keyifli ve eğlenceli sportif etkinlikleri üniversitesinde öğrencileriyle buluşturan müdürlük, ilk günde kampüs alanında kurulan spor alanlarında ayaklı dart, Labirent, Denge ve Paraşüt Oyunları, Langırt Turnuvası ve Zeka Oyunlarının yanı sıra bir sportif ve birbirinden eğlenceli etkinlikleri öğrencilerle buluşturdu.

Düzenlenen etkinliklerde öğrenciler hem sportif mecradaki hünerlerini sergilerken hem de keyifli vakit geçirerek kaynaşacak.

Diğer Haberler

Leave a Comment