Spor teşvik için 1 milyon spor ayakkabısı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu gençleri spora teşvik etmek ve öğrencilere karne hediyesi olarak bugüne kadar 1.084.000 spor ayakkabısı hediye etti. Başkan Tahmazoğlu, amaçlarının gençlere spor ayakkabısı hediye ederek, spor yapmasını sağlamak olduğunu söyledi.

2017 yılından buyana öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabısı hediye eden Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bu yıl da dağıttığı spor ayakkabılar ile birlikte bu sayıyı 1.084.000’e çıkarttı. Öğrencileri spora teşvik etmek ve ödüllendirmek adına yapılan proje kapsamında Şahinbey Belediyesi spor ayakkabısı dağıtımlarını sürdürüyor.

‘GENÇLERİMZ SPOR YAPMALARINI SAĞLIYORUZ’

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin her zaman spor yapmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak “Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimize spor ayakkabısı hediye etmeye devam ediyoruz. Bu yıl yine öğrencimize karne hediyesi olarak verdiğimiz spor ayakkabısı dağıtımını sürdürüyoruz. Dağıtımına yaptığımız spor ayakkabısı ile birlikte 2017 yılından bu yana 1.084.800 adet spor ayakkabısını gençlerimize hediye etmiş olacağız. Amacımız gençlerimize spor ayakkabısı hediye ederek, spor yapmasını sağlamak. Böylelikle gençlerimizin obeziteden uzak kalıp yaz tatillerini sporla geçirmesini sağlıyoruz. Hediye ettiğimiz ayakkabılarda öğrencilerimize numara ve renk seçme imkânı sunuyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment