Bu turnuvada herkes başarılı

Şahinbey Belediyesi anlamlı bir turnuvaya imza attı. Geleceğin futbol yıldızlarının mücadele ettiği U-12 turnuvasında, 23 takımdan 240 sporcunun katıldı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Güzel maçlara sahne olan turnuvaya katılan tüm çocuklarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Hepsi benim için çok başarılı oldu” dedi.

Şahinbey Beleidyesi  Akkent Spor Köyü’nde düzenlediği 23 takımdan 240 sporcu katıldığı U12 Futbol turnuvası finali oynandı. Düzenlenen turnuvanın final müsabakasını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’da izledi. Başkan Tahmazoğlu final maçı sonrasında oyuncuları tebrik ederek dereceye giren takımlara madalyalarını ve kupalarını takdim etti.

HEPSİ BENİM İÇİN ÇOK BAŞARILAR

Düzenlenen U12 turnuvasında yetenekli çocuklar olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “23 takımımızın katıldığı U12 Futbol turnuvasında çok güzel maçlar izledik. Turnuvaya katılan tüm çocuklarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Hepsi benim için çok başarılı. Buraya çıkıp oynamak bu cesareti göstermek ve emek vermek çok önemli. Hepsinin kıran kırana mücadele ettiğini gördüm. Tüm çocuklarımızın kendine has yeteneği var. Bu yeteneklerin geleceğe hazırlanmaları için U12 Futbol turnuvası düzenledik. Başarılı bir turnuva oldu emeği geçen hocalarımıza ve takımlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment