Sağlıklı yaşam için doğa yürüyüşündeler

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin her ay düzenlediği doğa yürüyüşleri, Kurt Kemeri Mesire Alanı’nda devam ediyor. Aileleri ve yakınlarıyla birlikte etkinliğe katılan vatandaşlar, sağlıklı yaşam için yürümenin farkındalığını yaşıyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin, vatandaşları sağlıklı yaşama teşvik etmek için gerçekleştirdiği “Doğa Yürüyüşü” etkinliklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Aileleri ve yakınlarıyla birlikte etkinliğe katılan vatandaşlar, sağlıklı yaşam için yürüdü. Gaziosmanpaşa Belediyesi, parkurun sonunda mobil büfe aracılığıyla vatandaşlara simit ve çay ikramında bulundu. Katılımcılar, mesire alanında bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

“ÇOCUKLAR VE ENGELLİLER İÇİN ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYON”

Etkinlikten çok memnun kaldığını dile getiren Necmettin Yetiş, “Ben ilk defa geliyorum. Daha önce de belediye bu hizmetleri veriyormuş. Yeri de çok beğendim. Özellikle çocuklar ve engelliler için çok güzel bir organizasyon. Bundan sonra da katılmak istiyorum. Teşekkür ederim” dedi.

Doğa yürüyüşüne katılan Lamia His, “Çok güzel bir etkinlikti. Çok teşekkür ederiz bu etkinlik için Belediye Başkanımıza. Böyle etkinlikler sık sık oluyor. Çoluk çocuk gelenler vardı, yaşlılar da vardı, spor yapma imkânı buldular. Manzara da çok güzeldi. Benim çok hoşuma gitti” diye konuştu.

Doğa yürüyüşlerine katılmak isteyen vatandaşlar, spor.gaziosmanpasa.bel.tr adresindeki online başvuru linkine tıklayarak, kayıt olabilirler. Etkinlik tarihinde katılımcılar için belediye önünden ücretsiz servis hizmeti de veriliyor.

Diğer Haberler

Leave a Comment