Kadınlara özel sosyal tesis

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaali Kadınlar Sosyal Tesisi hizmet vermeye başladı. Tesiste sadece 6 günde 2 bin misafir ağırlandı. Kadınlara özel olarak inşa edilen 20 bin metrekarelik alan üzerinde plajı, yüzme havuzu, oyun grupları, yürüyüş yolları, spor ve yeşil alanları, kafeteryası ile şehir turizmine büyük katkı sunuyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kocaali Sosyal Tesisleri, bu sezon da kapılarını açtı. Hizmetleri ve olanaklarıyla kadınlara önemli ayrıcalıklar sunan tesis, Türkiye’nin dört bir tarafından ve yurt dışından gelen tatilcilerin ilgi odağı oldu. Tesiste sadece 6 günde 2 bin misafir ağırlandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sosyal Tesisleri yeni sezon için kapılarını açtı. Kurban Bayramı’nın üçüncü günü yani 18 Haziran’da kapılarını açan Kocaali Sosyal Tesisleri ilk andan itibaren yoğun ilgi gördü.

6 GÜNDE 2 BİNDEN FAZLA MİSAFİR

  
Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından gelen yüzlerce tatilci, bayram tatilini Kocaali Sosyal Tesisleri’nde geçirdi.

Karadeniz Bölgesi’nde bir ilk olma özelliği taşıyan ve haftanın 6 günü Sakarya’dan ve çevre illerden gelen kadınlara ev sahipliği yapan tesis 6 günde 2 binden fazla misafiri ağırladı.

Detaylı bilgi
Kadınlara özel olarak inşa edilen 20 bin metrekarelik alan üzerinde plajı, yüzme havuzu, oyun grupları, yürüyüş yolları, spor ve yeşil alanları, kafeteryası ile şehir turizmine büyük katkı sunuyor.

Sosyal tesisin içerisinde ayrıca bebek bakım odası, çocuk oyun parkı ile çocuk oyun havuzu da bulunuyor.  Yaz sezonu boyunca açık olacak tesisle ilgili rezervasyon ve bilgi için 0549 454 94 65 numaralı hat mesai saatleri içerisinde aranabiliyor.

Diğer Haberler

Leave a Comment