Kadınlara müjde Başkan Güler’den geldi

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, kadınlara yönelik yeni bir projeyi daha hayata geçireceklerini söyledi. Ücretsiz hizmet verilecek Kadın Aktivite ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri projenin içerisinde spor alanlarından yüzme havuzlarına, psikologlardan çocuk oyun alanlarına kadar, daha bir çok imkân yer alacak.

KADIN AKTİVİTE VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZLERİ KURULACAK

2019’da göreve gelmesinin ardından şehre birçok eser kazandıran Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, şehre değer katacak yeni projeler açıklamaya da devam ediyor. Kadınlara yönelik projelere önem veren, 19 kadın kooperatifinin kurulmasında öncü olarak kadınlara istihdam kapısı aralayan Başkan Güler, sadece kadınların yararlanacağı yeni bir proje açıkladı.

“KADINLAR BİRÇOK İMKANA SAHİP OLABİLECEK”

Kadın Aktivite ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri adıyla hayata geçecek olan projenin kadınlara yönelik birçok imkan sağlayacağını aktaran Başkan Güler, “Spor alanlarının, yüzme havuzlarının, aile destek merkezlerinin, profesyonel eğitmenlerin, diyetisyenlerin, psikologların, çocuk oyun alanlarının ve ücretsiz aktivitelerin içerisinde yer alacağı Kadın Aktivite ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri’ni şehrimize kazandırıyoruz. Şehrimize, kadınlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Ordu için yaptık. Ordu için yapacağız” diye konuştu.

Diğer Haberler

Leave a Comment