‘Haydi Çocuklar Spora Projesi’ ile parklar şenlendi

Gaziosamanpaşa Belediyesi, pandemi kurallarına uygun spor etkinlikleri düzenliyor. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen spor aktivitelerinde, çocukların mutluluğu, kendilerine verilen hediyelerle ikiye katlanıyor.

Pandemi tedbirleri kapsamında günün büyük çoğunluğunu evde geçiren çocuklar, bedensel gelişimleri için önem taşıyan fiziksel aktivitelerden uzak kalıyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi, çocukları bu süreçte hareketli yaşama ve spora teşvik etmek için “Haydi Çocuklar Spora” projesini başlattı. Evde kalarak pandemi ile mücadeleye destek veren Gaziosmanpaşalı çocuklar, sokağa çıkma saatlerinde parklara koşarak, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği spor etkinliklerinde bir araya geliyor.

Belediyenin uzman spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar hem sportif yeteneklerini sergiliyor hem de eğlenceli vakit geçirerek, moral buluyor.

Etkinliklerde yarışıp, gönüllerince eğlenen çocuklar etkinliği çok beğendiklerini belirterek, Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne teşekkür etti. Zorlu parkurlarda çocuklara hız, esneklik, denge ve çeviklik kazandırmak amacıyla düzenlenen “Haydi Çocuklar Spora” etkinliği, her Pazartesi ve Cuma günleri 14.00-15.30 saatleri arasında çocuklarla buluşuyor.

Diğer Haberler

Leave a Comment