Başkan Zorluoğlu şampiyon özel sporcu Batuhan’ı ağırladı…

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, şampiyon yüzücü Batuhan’ın kazandığı madalyaların çok anlamlı olduğunu söyledi…

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Antalya’da düzenlediği 2. Bölge Yüzme Müsabakalarında 3 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanarak şampiyonaya damgasını vuran Batuhan Yakup Çakır ile Başkan Zorluoğlu arasında keyifli bir sohbet gerçekleşti. Genç sporcunun şampiyonada 6 madalya kazanması karşısında Başkan Zorluoğlu’nun “Batuhan başkalarına madalya bırakmamışsın, biraz da onlara bıraksaydın, hepsini almışsın” şeklindeki sözleri, eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu.

Genç sporcu Batuhan ile birlikte hocalarını ve ailesini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Zorluoğlu, “Kazandığı başarılar nedeniyle Batuhan’ı tebrik ediyorum. İnşallah çok daha büyük başarılar elde edersin. Çok daha güzel neticeler alarak göğsümüzü kabartacağına yürekten inanıyorum. Trabzon’un ve Türkiye’nin ismini duyuracaksın. Sana güveniyoruz. Biz her zaman Batuhan’ın yanındayız ve sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Batuhan, kazandığı madalyalardan birini Başkan Zorluoğlu’na hediye etti. Aldığı hediyenin çok kıymetli olduğunu belirten Başkan Zorluoğlu da Batuhan’a hediye takdim etti. Ziyaret, günün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Diğer Haberler

Leave a Comment