Başarıları karşılıksız kalmadı…

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Bölgesel Kros Ligi final müsabakalarında küçük erkekler kategorisinde başarı sağlayan Yaşamspor Kulübü kros takımı sporcularını yarım ve çeyrek altınla ödüllendirdi.

Haber Tarihi; Aralık-2019

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Belediye Yaşam Spor Kulübü kros takımı sporcu ve antrenörlerini kabul etti.

Ziyaret kapsamında müsabakalara dair Başkan Arıkan’a bilgi veren Belediye Spor Koordinatörü Metin Karaarslan, sezonun son yarışı olan Kulüplerarası Bölgesel Kros Ligi’ni önemli bir başarıyla kapattıklarını söyledi.

Final yarışmalarında küçük erkekler ve yıldız erkeklerde 16 takım ve ferdi sporcularla birlikte her iki kategoride 81 yarışmacının mücadele ettiğini belirten Karaarslan, Yaşamspor Kros Takımı’nın Küçük Erkekler kategorisinde Türkiye 2’inciliği, Yıldız Erkekler kategorisinde ise Türkiye 6’ınlığı elde ederek önemli bir başarıya imza attığını belirtti.

Başkan Arıkan, “Spor ve sporcuyu destekliyoruz”

 Brifingin ardından sporcu ve antrenörleri tebrik eden Başkan Arıkan, Türkiye çapında önemli bir derece elde ettikleri için sporcuları yarım ve çeyrek altında ödüllendirdi.

Yaşamspor Kulübü’nün her dalda önemli başarılara imza attığını ifade eden Başkan Arıkan, “İlimizi başarılı bir şekilde temsil eden Yaşamspor Kulübümüz, elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartıyor. Kulüplerarası Bölgesel Kros Ligi’ni önemli bir başarıyla kapattıkları için sporcu ve antrenörlerini kutluyor, önümüzdeki süreçte daha önemli başarılara imza atacaklarını ümit ediyorum” dedi.

Spor ve sporcuyu desteklediklerini ifade eden Başkan Arıkan, şunları söyledi: “İlimizin sporla anılması, gençlerimizin spora kanalize olması ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlamaları için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.”

Diğer Haberler

Leave a Comment