Trabzonspor’un özel misafirleri maç izledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman ve Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzonspor-Kayserispor maçını özel gereksinimli bireylerle birlikte izlediler. 

Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Zafer Özel Eğitim Uygulama Okulu iş birliğiyle özel gereksinimli bireylere yönelik hayata geçirilen ”TÜGVA ile +1 Farkla” projesi kapsamında ilk etkinlik 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde gerçekleştirildi.

TÜGVA Trabzon İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, Akyazı Stadyumu’nda oynanan Trabzonspor-Kayserispor maçını özel gereksinimli bireyler ve aileleriyle birlikte izlediler. Vali Yıldırım ve Başkan Vekili Ataman, maç öncesi ve sonrası özel gereksinimli bireylerle yakından ilgilendiler. 

BAŞKAN ZORLUOĞLU’NUN SELAMINI İLETTİ

Maçı izlemeye gelen gençlere ve ailelerine programı nedeniyle şehir dışında olan Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun selamını ileten Başkan Vekili Ataman, “Sayın Başkanımız Murat Zorluoğlu’nun riyasetinde yaklaşık 5 yıldır özel gereksinimli bireylerin hayatını kolaylaştırmak için üstün gayret göstermekteyiz.  Tüm projelerimizi özel gereksinimli bireylerimizi düşünerek hayata geçiriyoruz. Ve yine sosyal ve kültürel hayata adapte olmaları için etkinlikler düzenliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da özel kardeşlerimizin her anlamda yanlarında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Leave a Comment