Tekvando da yeni yıldızlar aranıyor

Beykoz Belediyesi bünyesinde uzun yıllardır yapılmakta olan Tekvando eğitimlerinde, Ulusal ve Uluslararası Şampiyonlarda derece yapan birçok sporcu kürsüye çıkma başarısı gösterdi.  

Haber; Talip Ercan

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ve bu dönem aktif biçimde hizmet vermeye başlayan Gençlik ve Spor Hizmetleri birimlerinin ortaklaşa çalışması ile yüzlerce sporcu eğitimlerini almaya devam etmekte.

Takım Antrenörlüğünü aynı zamanda Milli Takımlarda da görev yapan tecrübeli isim Osman Günaçtı üstlenmiş durumda iken, her yeni jenerasyondan şampiyon sporcular çıkaran başarılı çalıştırıcı yeni dönemde de aynı başarıyı tekrarlama niyetinde olduklarını söyledi.

Osman Günaçtı Hoca yaptığı açıklamada, ” Uzun yıllardır Beykoz İlçesinde bu spor dalının gelişimi için emek sarf etmekteyiz. Tabii ki bu emekleri boşa çıkmadığını görmek bizlere ayrı bir mutluluk katmakta. Sporcularımız İstanbul, Bölge ve de Türkiye Şampiyonlarında başarılı olarak birçok kez değişik yaş gruplarında Milli Takımda müsabakalara çıkarak madalyalar kazanmışlardı.

“Beykoz Belediyesi gerçekten de her spor dalına önem veren bir kurum kimliği ile her geçen gün sayısı artan sporcu sayısı ile işe ne kadar ciddi baktığını göstermekte. Bu kapsamda Belediye Başkanımız Murat Aydın’a, Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürümüz Ersen Sancar’a, Son Dönem Kulüp Başkanlarımız Salim Öztürk ve Fatih Sağlam’a bizlere olan güven ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yüzlerce sporcumuz ile Beykoz’umuza hizmet etmeye ilk günkü şevk ve azimle devam ediyoruz. ” 

Diğer Haberler

Leave a Comment