‘Tarih senin, zafer senin’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle “Tarih Senin Zafer Senin” sloganıyla gençlere yönelik Dart Turnuvası düzenlenlendi. İki gün süren kıyasıya mücadeleler, renkli görüntülere sahne oluyor.

Türkiye’nin en genç illeri arasında yer alan Şanlıurfa’da gençlere yönelik faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Pandemi sürecinden dolayı maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun düzenlenen Dart Turnuvasına ilk gününde 26 sporcu yarıştı.

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuva tüm vatandaşlara da açık şekilde gerçekleştirildi. Yıldız, Gençler ve Büyükler olmak üzere bayan ve erkek altı kategoride gerçekleştirilen turnuvaya gençler büyük ilgisi dikkat çekti.

“Tarih Senin Zafer Senin” sloganıyla gençlere yönelik düzenlenen turnuvadan ötürü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğüne teşekkür eden Dart  Şanlıurfa İl  Temsilcisi Halil Durmuş, “Turnuvamız gençlere yönelik ama tüm halkımıza açık gerçekleştirildi. Yıldız, Gençler ve Büyükler olmak üzere bayan ve erkek altı kategoride yapılan turnuvaya, gençler büyük ilgi gösterdi.

“Turnuvanın düzenlenmesinde bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve şahsında tüm ekibine, Gençlik Spor İl Müdürü Halil Eren ile ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment