“Sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmede, Giresun’daki spor yatırımları ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olduklarını ifade eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu “Özellikle çocuklarımızı, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için spora yönlendirmeliyiz. Çocukların ve gençlerin sportif faaliyetlere yönelmesi son derece önemlidir. Giresun’umuz son yıllarda çok önemli spor tesislerine kavuştu, bunun sonucunda da çok başarılı sporcularımız yetişti, yetişmeye de devam ediyor. Yaşanan bu gelişmeler amatör sporlara ve okullardaki sportif faaliyetlere olan ilgiyi artırdı. Çocuklarımızı ve gençlerimizi spor salonlarında ve sahalarında daha çok görmek istiyoruz. Bizler de bu yönde Giresun Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm sorumlulukları bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Olimpik Yüzme Havuzu’nu da ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, her iki ziyaretinde personellerle de selamlaşarak sohbet etti.

Başkan Şenlikoğlu, nazik ev sahipliğinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, Müdür Ergün ise spor faaliyetleri ve tesisleşme konusunda belediye ile iş birliği içerisinde olduklarını, belediyenin spora gösterdiği yakın ilgiyi bildiklerini belirterek, ziyaretinden dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Diğer Haberler

Leave a Comment