Spor yatırımlarına hayran kaldılar

Altındağ Belediyesi tarafından kente kazandırılan spor yatırımları Türkiye Ulusal Ajansı davetlisi olarak Türkiye’ye gelen uluslararası heyet tarafından tam not aldı.

Altındağ spor alanında da örnek olmaya devam ediyor. Türkiye Ulusal Ajansı tarafından düzenlenen ve; Slovenya, Ürdün, Azerbaycan, İrlanda, Tunus, Fransa, Bulgaristan, Hırvatistan, Polonya, Almanya, Ermenistan, İzlanda, Kosova ve Türkiye’den katılımcıların yer aldığı heyet, spor alanında başarılı projeleri yerinde görmek için Altındağ’ı tercih etti. Altındağ Belediyesi Mete Gazoz Okçuluk Merkezi ve Ulubey Sporcu Fabrikası’nı ziyaret eden uluslararası heyet, buralarda verilen eğitimler ve gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi aldı. 

“YATIRIMLAR DİKKAT ÇEKİYOR”

Altındağ Belediyesi’nin spor yatırımlarının büyük dikkat çektiğini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Birbiri ardına açtığımız spor yatırımları Altındağ’a adeta güneş gibi doğdu. Bu tesislerin hiçbiri günü kurtaran yatırımlar değil, hiçbiri boş değil… Bu tesisler sayesinde binlerce Altındağlı çocuğumuzun hayatı değişti, daha binlercesinin de değişime uğramasını bekliyoruz. Açtığımız her bir spor tesisine o kadar büyük ve o kadar sevgi dolu bir ilgiyle yaklaşıldı ki, daha fazla spor tesisi yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu tesislerden daha fazla çocuğumuz faydalansın istiyoruz. Altındağ’da sporcu potansiyeli çok fazla… Bu spor tesislerinde yetenekli olduğu görülen çocuklarımız yarışmalar için yetiştiriliyor. Altındağ’ın geleceğin şampiyonlarının adresi olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment