Millet Bahçesinin açılışına sayılı günler kaldı

Bitlis, Millet Bahçesine kavuşmak için gün sayıyor. Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis’in yeni cazibe merkezlerinden biri olacak olan ve açılışına gün sayan Bitlis Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. Yürüyüş yolları ve spor alanlarının yer aldığı Millet Bahçesi, seyir terası, mesire alanları, sosyal donatı alanlarıyla şehrin önemli bir ihtiyacını karşılayacak.

Hüsrevpaşa Mahallesi’nde yapımının sonuna yaklaşan ve açılışına sayılı günler kalan Bitlis Millet Bahçesi’ndeki çalışmalarda son dokunuşlar yapılıyor. Proje alanında incelemelerde bulunan Bitlis Millet Bahçesi’nin hemşehrilerimizin hizmetine açılacağını söyleyen Belediye Başkanımız Sayın Nesrullah Tanğlay, “Bitlis Millet Bahçemizin imalatının sonuna yaklaştık. Emeği geçen, katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Millet Bahçesinin tamamlanmasıyla vatandaşlar aileleriyle birlikte Millet Bahçesinde ağaçların arasında hoşça zaman geçirebilecekler. İnşallah çok güzel bir alanı çok yakın bir zamanda şehrimize kazandırmış olacağız” ifadelerini kullandı.

Millet Bahçesinde,seyir terası, mesire alanları, sosyal donatı alanları, yürüyüş yolları ve spor alanlarıyla şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacak.

Diğer Haberler

Leave a Comment