Kulüplere nakdi yardım

Çatalca Belediyesi çocuk ve gençlerin spor faaliyetlerine destek olmaya devam ediyor. Tesis hamlesi başlatan belediye, kulüplerine yaptığı yardımlarla da yüzleri güldürüyor. Başkan Mesut Üner, kulüplerinin başarı yolunda yalnız olmadığı vurgusu yaptı.

Göreve geldiği günden bugüne Çatalca’ya tarihi hizmetler kazandırmakla yetinmeyen Mesut Üner başkanlığındaki Çatalca Belediyesi, ilçede ki kronik sorunları birer birer çözmeye devam ederken, çocukların ve gençlerin sportif faaliyetlerine destek olmayı sürdürüyor. Başkan Mesut Üner’in spora ve sporcuya verdiği destek ve tesisleşme hamleleri sadece Çatalca’da değil tüm bölgemizde dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz aylarda ilçeye kazandırılan İlyas Demiroğlu Güreş Salonu, Spor Adası ve Kapalı Olimpik Havuzumuz  projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Başkan Mesut Üner, Çatalca Belediyespor’un kurulmasına öncülük etti. On dört farklı spor dalında üç bin beş yüz sporcu ve,konusunda uzman on sekiz antrenörü ile faaliyet gösteren spor kulübü, yurtiçi ve yurtdışında başarıdan başarıya koşuyor.

Tüm bunlarla da yetinmeyen Başkan Mesut Üner, ilçede süper amatör liglerde mücadele eden kulüplerine nakdi destekte bulundu. Başkan Mesut Üner’in bu desteği kulüplerde memnuniyetle karşılık bulurken, kulüpler temsilcileri kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Mesut Özer’e teşekkür ettiler.

Nakdi destekle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’İlçemizde Süper Amatör Futbol Liginde mücadele eden üç kulübümüz Gökçealispor,, Muratbeyspor ve Kestanelikspor’a nakdi yardımda bulunduk. Tüm kulüplerimize başarılar dileriz. Çatalca’mızda spor kulüplerimiz asla yalnız yürümeyecek.’’ dedi

Diğer Haberler

Leave a Comment