Karapınar mahallesine Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksi

Her yıl binlerce Adıyamanlının yararlandığı Adıyaman Belediyesi Spor Tesisleri, yapılan düzenlemeyle komplekse dönüştürülerek, daha geniş kitleye daha donanımlı şekilde hizmet vermeye başlıyor.

Belediye bünyesinde her yıl binlerce spor severe spor yapma imkanı sunan Karapınar Mahallesi’nde bulunan Spor Tesisleri’ndeki düzenleme çalışması sona erdi. Gerçekleştirilen çalışmalardan sonra daha kapsamlı ve donanımlı bir hale getirilerek, komplekse dönüştürülen merkez, Adıyamanlı sporseverleri ağırlamayı bekliyor.

Konu ile ilgili bir değerlendirmede bulunan ve yeni yüzüne kavuşan spor kompleksinden yararlanmak isteyen vatandaşların Korona virüs salgını sonrası ön kayıt yaptırabileceklerini söyleyen yetkililer, “Spor tesisimizde yaptığımız düzenleme çalışmalarıyla yeni alanlar oluşturduk. Özellikle, tesisimizin 2. ve 3. katlarında bulunan alanlarda hem bayanların hem de bayların kullanabilecekleri jimnastik, plates ve aerobik seanslarının olacağı fitness salonları oluşturduk. Aynı zamanda ikinci katımızı kafeterya olarak değerlendirdik. Ayrıca, mevcutta bulunan havuzumuzda da genel bir bakım çalışması gerçekleştirdik. Yapılan düzenlemelerle birlikte hayata geçirilen Adıyaman Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksimizde yüzme, fitness, pilates, step aerobik ve zumba hizmeti verilecek” diye konuştu..

Diğer Haberler

Leave a Comment