Kapılar spor okullarına açıldı

Adıyaman Belediyesi Yaz Spor Okulları başladı. Erkek, kadın ve çocuklar için ayrı ayrı oluşturacak seanslarda fitness, tenis, basketbol ve futbol branşlarında faaliyet gösterilecek.  

Pandemi sürecinden dolayı uzun süredir kapılarını açamayan Adıyaman Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksi, aqua park, fitness, tenis, basketbol ve futbol branşlarını açtı.

Sınırlı sayıda üyenin kabul edildiği kurslar için kayıtların devam ettiğini belirten yetkililer, kurs seanslarında Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tüm kurallara harfiyen uyulacağını dile getirerek, “Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde tüm kurallara uyulacak” denildi.

Seansların erkek, kadın ve çocuklar için ayrı ayrı oluşturulacağını da sözlerine ekleyen yetkililer aqua park, fitness, tenis, basketbol ve futbol kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşları Karapınar Mahallesi Petrol Caddesi’nde bulunan spor kompleksine davet ediyor.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların ise 0 (416) 227 02 45 numaralı telefonu arayarak gerekli bilgilerin alabileceği belirtti.

Diğer Haberler

Leave a Comment