Kağıtsporlu basketbolculardan Büyükakın’a ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan’I Tahir Büyükakın, Türkiye Basketbol 1. Liginde temsil edecek Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Basketbol takımını, makamında kabul etti

BAŞARILI OLACAKLARINA İNANIYORUM

Yeni sezonda Türkiye Basketbol Liginde mücadele edecek olan Büyükşehir Kağıtspor ’un başarılı oyuncularına açıklama bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın “Bu kentin tarihinde başarılar var. Ben sizlerin de sahada kentimize yakışır şekilde mücadele edeceğinize ve başarılı olacağınıza inanıyorum.” dedi.

SPOR KENTİ KOCAELİ

Kocaeli’nin sporun birçok alanında başarılı bir kent olduğunu belirten başkan Büyükakın “Sizler parkede kentimizin gençlerine örnek oluyorsunuz. Burası bir spor şehri. Yeşil sahalarda Kocaelispor, parkede siz önemli başarılara imza atıyorsunuz. Alt yapıya ve bu kentin gençlerine önem veriyoruz. Yeni spor tesislerimiz ile gençlerimiz spora daha kolay ulaşacaklar. İnşallah ilerleyen yıllarda takımımızı Süper Lig’de Avrupa arenalarında görürüz. “dedi.

FORMA HEDİYE ETTİLER

Ziyaret sırasında Büyükşehir Kağıtspor takım kaptanı Sertay Gürsü ve Can Altıntığ tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın’a arkasında isminin yazılı olduğu forma hediye edildi.

Diğer Haberler

Leave a Comment