Belediyelerden hakemlere jest

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan bir jest de futbol hakemlerine. Aşgın, amatör kulüplere malzeme desteği kapsamında futbol hakemleri ve gözlemcilerine eşofman desteği verdi. Başkan Aşgın, sporun her alanında faaliyet gösterenlere katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.  

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, dernek yönetimi tarafından talep edilen eşofman talebini yerine getirdikleri için mutlu olduklarını belirterek ‘Biz kulüp hakem ayrımı yapmadan sporun her alanında faaliyet gösterenlere katkı vermeye devam edeceğiz.

Yeni yapılan sahalarda futbol hakemlerinin daha sağlıklı ortamlarda çalışması ve ihtiyaçlarının karşılanması için her türlü çalışmayı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu malzemeleri iyi günlerde kullanmanızı diliyor ve tüm hakemlerimize başarılar diliyorum. Çorum hakemlerini daha üst liglerde görmek istiyoruz’ dedi.

Hakemlerin yabancı dil konusundaki taleplerine Gençlik Merkezlerinde öğretmenlerden her türlü katkıyı vereceklerini belirten Aşgın tesislerinde hakemlere sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

Dernek Başkanı Ahmet Ecevit ise Aşgın’a taleplerini en kısa sürede yerine getirerek sağladığı bu destekten dolayı Aşgın ve ekibine teşekkür etti ve çiçek takdim etti.

Diğer Haberler

Leave a Comment