Başkan Kılınç’tan galibiyet primi sözü

Adıyaman Belediye Başkanı, 2. Lig’e çıkma yolunda son dönemece giren Adıyaman 1954 Spor’a, Siirt İl Özel İdarespor maçı için galibiyet primi sözü verdi. Belediye meclisinde alınan karar, takım taraftarınca memnuniyetle karşılandı.

Bu sezon ilimizi 3. Lig’de temsil eden ve grubunda lider durumda bulunan Adıyaman 1954 Spor’a kritik haftalar öncesi desteğini arttıran Adıyaman Belediyesi, Çarşamba günü deplasmanda karşılaşacağı Siirt İl Özel İdarespor maçı öncesi galibiyet primi sözü verdi.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın talebi üzerine Belediye Meclisinin aldığı karar, Adıyaman 1954 Spor’a yapılan desteklerin arttırılması, taraftarlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden taraftarlar, “Sezon başından beri takımımıza çok ciddi destekler veren Belediye Başkanımıza minnettarız. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda her zaman yanımızda olan başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah kalan maçlardan da istediğimiz sonuçları alarak, 2. Lig özlemimizi gerçeğe dönüştürürüz” şeklinde, teşekkürlerini ilettiler.

Diğer Haberler

Leave a Comment