Başkan Dinçer, GS Bakan Yardımcısını kabul etti

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Enver Dinçer, Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu’nu kakamın da kabul etti. Eminoğlu, Belediye Başkanı Dinçer’in gençlerimize yaptığı projeler için teşekkürlerini iletti.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Aksaray’da Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’le birlikte restorasyonu tamamlanarak hizmete yeni sunulan Bedriye Medresesinde incelemelerde bulundu.

Aksaray Belediyesi hizmet binası önünde Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu’nu Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim müdürleri ile karşılayan Başkan Dinçer, misafirlerine Bedriye medresesinin geçmişten günümüze kadar kullanılma amaçları hakkında bilgiler verdi. Gençlerin severek kullandığı Bedriye Medresesinde incelemelerde bulunan Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, medresede çalışma yapan gençlerle sohbet etti. 

Aksaray’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti. Başkan Dinçer’e ve ekibine başarılar dileyen Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, gün boyunca çeşitli kamu kurum kuruluşlarında gençlerle buluşmaya devam etti.

Diğer Haberler

Leave a Comment