Başkan Cem Kara’nın adı Yaşam Vadisi’nde yaşatılacak

Çatalca Belediyesi,  vefat eden bir önceki dönem Belediye Başkanlığı yapan Cem Kara’yı unutmadı. Çatalca’da gerçekleşen yaşam vadisine ‘Cem Kara Yaşam Vadisi’ ismi verildi. Eylül ayında faaliyete giren vadide oyun ve yeşil alanların yanı sıra spor alanları da yer almaktadır.  

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, göreve geldiği ilk günlerden bugüne projelerini hazırlarken ve hazırladığı projeleri Çatalca’ya kazandırırken, projelerinin merkezine insan sevgisini, saygısını ve vefasını konumlandırıp, ilçe halkının gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Bu anlamda yakın dönemde ilçeye kazandırdığı ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ hem muhteşem sosyal tesis manasında hem de vefa anlamında ilçe halkının büyük beğenisini kazandı.

Geçtiğimiz Eylül ayında tamamlanan ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ , muhteşem bir açılış sonrası Çatalca halkımızın hizmetine sunulmuştu. Başkan Mesut Üner, bu muhteşem sosyal donatı alanına vefat eden bir önceki dönem Belediye Başkanımız Cem Kara’nın adını vermesi ve açılışı rahmetli Cem Kara Başkanın eşi ve çocuklarıyla yapmasıyla da unutulmayacak vefa örneği gösterdi. Bugünlere geldiğinde tüm Çatalca halkının sosyal donatı alanında  bulunan çocuklar için kafeteryalar, macera parkı, oyun alanları, çim amfi, şelale, spor aletleri, aydınlatma, ağaçlandırma, çiçeklendirme ve kent mobilyalarının bulunduğu alanlarda oldukça keyifli anlar yaşıyor.

Çatalca halkına kazandırdığı ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Yakın dönemde sizlerle birlikte açılışını yaptığımız Cem Kara Yaşam Vadimizde 7’den 77’ye tüm Çatalca halkımızın keyifli vakit geçirdiğine şahit olmanın sevinci anlatılmaz yaşanır. Sizlerin bu keyifli anlarına şahitlik etmek, ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verirken tüm yorgunluğumuzu bizlerden alıyor. Ayrıca Cem Kara Yaşam Vadimizdeki kafeteryamız sizlere hizmet vermeye başladı. Muhteşem manzara eşliğinde sevdiklerinizle birlikte vakit geçirirken çayınızı ve kahvenizi huzur içinde yudumlayacağınız kafeteryamıza tüm halkımızı bekliyoruz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment