Başarılı güreşçiler makamda

Çatalca Belediyesi spora ve sporcuya yaptığı yatırımların karşılığını almaya başladı. Başkan Mesut Üner, yurtiçi ve yurt dışı turnuvalarda başarı gösteren başarılı sporcuları makamında kabul etti.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ilçede yetişen ve yurtiçi ve yurt dışı turnuvalarda başarı gösterene sporcuları makamında misafir etti.

Başarılı sporcular ile samimi ve sıcak ortamda geçen kutlama programında açıklamalarda bulanan Başkan Mesut Üner; ‘’Çatalca Belediyespor Güreş Takımımızdan Milli Takımlara seçilen güreşçi kardeşlerim Can Ergen, Furkan Has, Yıldıray Pala, Doğan Beyazıtlı ve Engin Atar ile Uluslararası Avrupa Kick Boks Şampiyonasında Avrupa İkincisi olarak bizleri sevindiren Belediye çalışma arkadaşlarımdan Taner Kaya’yı Belediyemizde ağırlamanın sevincini yaşadım’ dedi.

Spora ve sporcuya yaptığımız yatırımların Milli Takımlar seviyesinde başarı olarak karşılığını gördüklerini açıklayan Başkan Üner ‘Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimize yapacağımız yatırımlar anlamında bizleri daha fazla motive ediyor. Çatalca’mızın gençleri ile gurur duyuyorum. Başarılarınız daim olsun gençler. Spor hayatınız boyunca hedeflerinize giden yolda Çatalca’mızda asla yalnız yürümeyeceksiniz.’ dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment