Başakşehir’de kaykay şov

Başakşehir Belediyesi ile İstanbul Kaykay Kulübü iş birliğiyle Sular Vadisinde düzenlenen organizasyon, birbirinden yetenekli gençlerin renkli görüntülerine sahne oldu

Başakşehir’in simgelerinden biri olan Sular Vadisi, Kovid-19 salgının başından bu yana en hareketli günlerinden birini yaşadı.

Başakşehir Belediyesi, İstanbul Kaykay Kulübü’yle yaptığı iş birliğiyle heyecan ve adrenalini Sular Vadisi’ne taşıdı. 40’ı yarışmacı olmak üzere 100’e yakın kaykaycı genç, sıra dışı organizasyonda bir araya geldi.

GENÇ YETENEKLER KIYASIYA YARIŞTI

Sular Vadisi’ndeki yarışmalar nefes kesen rekabete sahne oldu. Birbirinden farklı akrobatik hareketlerle izleyenleri mest eden gençler, dereceye girebilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Yarışmanın sonucunda dereceye girenlere kaykay ve kaykay ekipmanı hediye edildi.

BAŞKAN KARTOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Sular Vadisi’ndeki kaykay yarışmayla ilgili görüşlerini belirten İstanbul Kaykay Kulübü Başkanı Osman Şamil Petek, pandemi döneminde faaliyette bulunamadıklarını hatırlatarak, “Okullar açılmadan önce böyle bir etkinlikte bir araya gelelim istedik. Başakşehir Belediyesi de gençlerin bu talebi için harekete geçti. Başkan Yasin Kartoğlu’nun spora olan desteğini biliyoruz, Kaykay sporunu önemseyerek bu organizasyonu düzenlememizi sağladığı için çok memnunuz.” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment