Babalar ve çocukları Özel Beden Ritim Atölyesi’nde

Fatih Belediyesi bir ilke daha imza attı. Fatih Sanat Akademisi’nin Özel Beden Ritim Atölyesi’nde babalar ve çocukları müzik eşliğinde ritim hareketleri yaparak keyifli anlar yaşadı. Baba ve çocuklar karşılıklı olarak aynı hareketleri yaparak takım olma ve aynı anda ritimlere eşlik etme becerilerini geliştirdiler.

Fatih Belediyesi bir farkındalığa daha imza attı. Farklı ve göz dolduran projeleriyle dikkatleri üzerine toplayan Belediye,  Fatih Sanat Akademisi Babalar Günü’ne özel olarak çocuklar ve babaları için keyifli ve öğretici bir Beden Ritim Atölyesi düzenledi.

 Atölye akademinin tanıtımı ile başladı ve ardından darbuka ile ritim zinciri oyununa geçildi. Katılımcılar hazırlanan kağıtlardaki ritim hareketlerini müzik eşliğinde yaparak eğlenceli anlar yaşadı. Baba ve çocuklar karşılıklı olarak aynı hareketleri yaparak takım olma ve aynı anda ritimlere eşlik etme becerilerini geliştirdiler.

Atölye müzik eşliğinde yapılan beden ritim hareketleri ve ritim dondurma oyunu ile sonlandırıldı. Etkinlik baba ve çocuklar tarafından ilgiyle takip edildi.

Diğer Haberler

Leave a Comment