2. Etap Milet Bahçesi Projesi heyecanı

Niğde Belediyesi “Daha Yeşil Bir Niğde” için çalışıyor.  “2. Etap Millet Bahçesi hayırlı olsun” müjdesini veren Başkan Emrah Özdemir, bu proje kapsamında; yürüyüş alanları, açık spor sahaları, açık hava amfi tiyatrosu, kafeterya ve bisiklet yollarının halkız hizmetine sunacaklarını söyledi.

 2. Etap Millet Bahçesi ile ilgili açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, İhalesi ve sözleşmesi tamamlanan 2. Etap Millet Bahçesi projesine 15 gün içerisinde yer teslimini de yapıp başlayacaklarını bu proje kapsamında; yürüyüş alanları, açık spor sahaları, açık hava amfi tiyatrosu, kafeterya ve bisiklet yollarının Niğde halkının hizmetine sunulacağını beyan etti.

Başkan Özdemir; Millet Bahçesi Projesinin 1. Etabının devamı olan 2. Etap çalışmalarını TOKİ iş birliği ile yürütmekte olduklarını 2. Etap Millet Bahçesinin toplam maliyetinin 35 milyon lira olduğunu belirterek daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Niğde için durmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Projeye olan desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’a ve Niğde Milletvekilleri Selim Gültekin ve Yavuz Ergun’a teşekkür eden Özdemir, Niğde’nin her şeyin en güzeline layık olduğunu belirterek Niğde için durmak yok, hizmetlere devam dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment