Yeni spor tesisleri yolda

Sultanbeyli Belediyesi’nin gençlik ve spor alanında yeni yatırımların gerçekleştirileceği müjdesini verdi. Başkan Ali Tombaş, “İlçemize yeni spor tesisleri kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü bu yatırımlara ihtiyacımız var” dedi.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, yeni eser ve hizmetler kazandırmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Ali Tombaş, Başkan Yardımcılarıyla birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüştü. İstanbul’da gerçekleşen görüşmede Sultanbeyli’ye yapılacak gençlik ve spor yatırımları ele alındı.

TOMBAŞ: “EN FAZLA GENÇ NÜFUSA SAHİP İLÇELERDEN BİRİYİZ”

Sultanbeyli’nin, İstanbul genelinde en fazla genç nüfusa sahip ilçelerin başında geldiğini vurgulayan Başkan Ali Tombaş, bu nedenle gençlik ve spor yatırımlarını önemsediklerini vurguladı.

Tombaş, “İlçemize yeni spor tesisleri kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü bu yatırımlara ihtiyacımız var. Projelerimiz, planlarımız hazır. Sayın Bakanımızla da detaylı bir şekilde istişare ettik. İlçemize ve gençlerimize verdiği destekten ötürü şimdiden çok teşekkür ediyorum.” dedi

Diğer Haberler

Leave a Comment