Çatalca Belediyesinden spora profesyonel destek

Spora ve sporcuya verdiği maddi ve manevi destekle dikkat çeken Çatalca Belediyesi, başarılı kulüp ve sporcuları ödüllendirdi…

Haber; Haber Tarihi; Şubat – 2020

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, sporun önemini her fırsatta dile getirirken, kulüpler ile sporculara maddi ve manevi desteğini sürdürüyor.

İlçe’de genç yaşlı demeden sporu bir yaşam biçimi haline getirmek için çalışmalar yaptıklarını belirten Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, kurdukları Belediye Spor Kulübü ile genç yeteneklerin önünü açmayı hedeflediklerini belirtti.

Maddi ve manevi desteği ile her daim spor kulüplerinin yanında olduklarını dile getiren Başkan Mesut Üner; Subaşı, Yalıköy, Çakıl, Çanakça, Gümüşpınar, Dağyenice Spor Kulüplerine nakdi yardımda bulunduklarını belirtt.

Spor alanında çalışmaların artarak devam edeceğinin altını çizen Başkan Üner, her zaman imkânlar doğrultusunda amatör spor kulüplerinin yanında olacakları  söyledi.

Çatalca Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Hasan Gökçe ve Amatör Spor Kulüpleri Başkanları desteklerinden dolayı Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’e teşekkürlerini sundular.

Diğer Haberler

Leave a Comment