Başkan Yıldız gençlerle sahaya indi

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Sütlüce Spor Tesisleri’ni ziyaret ederek,  gençlerle futbol oynadı. Başkan Yıldız, “Gençlerimiz bizim bugünümüz, yarınımız ve geleceğimizdir’ dedi.

Sütlüce Spor Tesisleri’ni ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız çocuklarla ve gençlerle bir araya geldi. Tesiste incelemelerde bulunarak çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Yıldız, kendisini futbol oynamaya devam eden gençleri geri çevirmedi. Gençlerle birlikte uzun süre sahada ter atan Başkan Yıldız, daha sonra talep ve önerilerini dinledi.

GENÇLERİMİZ BİZİM BUGÜNÜMÜZ, YARINIMIZ VE GELECEĞİMİZDİR

Belediye olarak gençlerin talepleri doğrultusunda birçok çalışmaya imza attıklarını da belirten Başkan Yıldız, “Gençlerimiz bizim bugünümüz, yarınımız ve geleceğimizdir. Bizde geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesi noktasında sorumluluklarımızın farkındayız. Gerek sosyal ve kültürel alanlarda gerekse de sportif alanlarda her türlü imkanı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Çocuklarımız ve gençlerimiz için her zaman en iyisini düşünüyoruz ve en iyisi yapmak için onlarla sık sık buluşup taleplerini dinliyoruz. Onlar yeter ki istesinler belediye olarak her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanındayız” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment