Başkan Tombaş Annelerle Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Bir Araya Geldi

Sultanbeyli Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Anneler Günü programı düzenledi. Merkezde eğitim hizmeti alan engelli bireylerin ve annelerinin katıldığı programda konuşan Başkan Tombaş, “Sevgi ve şefkat dolu yüreğiyle her türlü engeli aşan fedakar annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ederim. Bugüne kadar her alanda destek verdiğimiz engelli kardeşlerimizi ve ailelerini, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

“ANNE, SIĞINILZACAK EN GÜZEL LİMAN”

 Sultanbeyli Belediyesi Dr. Ahmet-Ayşe Ayyıldız Engelsiz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen programda konuşan Başkan Ali Tombaş, “Yaşam yolculuğumuzdaki en kıymetli rehberimiz şüphesiz annelerimizdir. Anne, koşulsuz sevgiyi öğrendiğimiz en güzel limandır. Ulvi bir hasletle merhameti yüreğinde barındıran annelerimiz; yaşam serüvenimizin her anında sevgi ve hürmeti hak ediyor. Annelerimiz; içimizdeki coşkulu sevincin adıdır. Ulu bir ağaç gibi merhametiyle gönüllerimizi kuşatandır.” dedi.

“ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ VE AİLELERİNİ DESTEKLEMEY DEVAM EDECEĞİZ”

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde, 123 vatandaşın hizmet aldığını ifade eden Tombaş, “Sevgi ve şefkat dolu yüreğiyle her türlü engeli aşan fedakar annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ederim. Sizler, gözümüzün nuru kıymetli yavrularımızın umudusunuz. Fedakârlığın en güzel örneğisiniz. Sizlerin de desteğiyle yavrularımızı hayatın içine daha fazla dahil ediyoruz. Bugüne kadar her alanda destek verdiğimiz engelli kardeşlerimizi ve ailelerini, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz.

Merkezimizde düzenlediğimiz çeşitli eğitimlerle engelleri aşan kardeşlerimizin, her alanda daha da beceri kazanmalarını amaçlıyoruz. Fizyoterapi, uzay terapi, hipoterapi, teknoterapi, ebru ve resim atölyesi ile kendilerini daha fazla geliştirmelerine katkı sunuyoruz.

Annelik elbette bir güne sığacak, bir cümle ile anlatılacak bir kavram değildir.

Cennet annelerin ayakları altındadır Hadis-i Şerif’i ile övgülerin en güzeline şayan olan; başta vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizin kıymetli anneleri olmak üzere, tüm annelerin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Ahirete irtihal etmiş kıymetli annelerimize de Cenab-ı Hakk’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Diğer Haberler

Leave a Comment